Karrier

A megújult vezetésű Vár Hotel a következő
munkakörökbe várja leendő kollégáik jelentkezését!

Szobalány

FŐBB FELADATOK:

  • a szobák, közös helyiségek tisztántartása, felkészítése a vendégek fogadására az előírásoknak megfelelően
  • Wellness részleg takarítása
  • szállodai textíliák mosása, vasalása

MUNKÁHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • pozitív hozzáállás, vendégközpontúság
  • kiváló kommunikációs készség
  • képesség az önálló, felelősségteljes munkavégzésre
  • munkájára igényes
  • precíz
  • pontos
  • meglévő szobalányi munkatapasztalat

MUNKAIDŐ:

  • meglévő beosztáshoz igazodva napi 8 órás munkaidő

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • teljesítmény utáni plusz juttatások
  • személyzeti étkezés biztosítása
  • családias környezet
  • stabil háttér

Jelentkezni e-mailben az iroda@hotelvar.hu címen vagy a +3630/561-8205 telefonszámon lehetséges.
Személyes találkozó esetén, kérjük hozza magával magyar nyelvű Önéletrajzát vagy küldje el nekünk a fent említett e-mail címre.

KUPONKÓD: UJRAVH2020